Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
AditzuXAN4

Reclamatie admin $hins

Recommended Posts

[*] Nick: Aditzu

[*] Nick reclamat: $hins

[*] Data:  4/22/2020

[*] Motiv: Ma muta la T pentru ca nu am lasat simonul 

[*] Dovezi: 5BC772FC3DE9621ED0B5FF115DDD6A725CD89163

[*] Martori: gold 

[*] Alte obiectii:Acesta ma muta din prima desi in regulament scrie in urmatoarea ordine AVERTISMENT SLAY MUTARE , dar el muta din prima ca e smecher si are grad "2.14.Prin rotatie, toata lumea este obligata sa fie Simon,nu aveti voie Simon doua runde consecutive.(1Avertisment/ 2Slay/3Mutare) "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te-am mutat la t pentru ca luai simonul mereu, nu 2 runde consecutive dar il luai numai tu. Ti-am zis sa ii lasi pe altii, nu ai ascultat te-am mutat la t.  Numai fii asa de frustrat, de asta de uraste lumea de pe server.Unbenannt.thumb.PNG.6dd408cd79c7472db703f749359819b3.PNG

 

Data viitoare cand vrei sa imi faci post sa vii cu dovezii clare, cu filmari de ce te mut la T

 

Edited by Shins

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Shins said:

Te-am mutat la t pentru ca luai simonul mereu, nu 2 runde consecutive dar il luai numai tu. Ti-am zis sa ii lasi pe altii, nu ai ascultat te-am mutat la t.  Numai fii asa de frustrat, de asta de uraste lumea de pe server.Unbenannt.thumb.PNG.6dd408cd79c7472db703f749359819b3.PNG

Nu-mi pasa cine ma uraste de pe server , mereu? eu zic sa te mai gandesti  si sa nu mai minti ca sa nu iei 2/3 , si ce vrei sa arati cu poza ? ca nu ma prind

Share this post


Link to post
Share on other sites

$hins primeste 1/3. Aditzu nu a luat simonul 2 runde la rand, deci se putea trece cu un avertisment. V-am mai spus si va repet si acum, nu mai dati target la playeri doar pentru ca aveti ceva cu ei sau nu ii suportati, ca tot voi aveti de pierdut. Sanctionati pe drept, nu ca aveti ceva personal cu ei.  Mai ales ca tu l-ai provocat sa iti faca post, abuzai voice chatul cu "hai frustratule, fa-mi post".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.