Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
AditzuXAN4

Reclamatie admin coco

Recommended Posts

[*] Nick: Aditzu

[*] Nick reclamat: CocoTM

[*] Data:  4/13/2020

[*] Motiv: Gag aiurea ca asa i s-a sculat lui intentionat ,20 min

[*] Dovezi:0E82202056A4FCC402F248CF1D5B281EF7E75A5C p---.thumb.png.f1b63a58b95824a014fd07648351fc5b.png

[*] Martori: wolf vasii, doar acestia 2

[*] Alte obiectii:se vede in poza ca a dat intentionat si ca n-are ce face cu viata lui decat sa abuzeze

Edited by AditzuXAN4

Share this post


Link to post
Share on other sites

CocoTM

Vorbesti despre razboiu lu lucian apostolu cu nu stiu cine, ma duc brb cateva min, vin inapoi inca vorbesti, dupa ce ti-am dat gag, fox a spus ca daca nu iti dadeam eu iti dadea el, si tot tu te dai curat? Ai spus ca filmezi, dc nu pui filmarea?

Propun gag permanent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul care ti-a acordat gag-ul (CocoTm) ti-a dat gag pentru un motiv anume,pentru ca nu ar da gag degeaba,ti-a dat gag pentru ca vorbeai foarte foarte mult si daca nu iti dadea el gag iti dadeam eu,reclamatia este facuta degeaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, Coco said:

CocoTM

Vorbesti despre razboiu lu lucian apostolu cu nu stiu cine, ma duc brb cateva min, vin inapoi inca vorbesti, dupa ce ti-am dat gag, fox a spus ca daca nu iti dadeam eu iti dadea el, si tot tu te dai curat? Ai spus ca filmezi, dc nu pui filmarea?

Propun gag permanent.

Coae daca intru ct vrei sa vorbesc doar la comenzi?  mai socializam si noi in plm ,

Propun remove coco incapabil

Edited by AditzuXAN4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa, insa rog adminii sa nu mai targeteze jucatori pentru ca nu sunt pe placul lor si sa ii sanctioneze pe unii mai mult decat pe altii (sa nu se inteleaga gresit, sunt jucatori care merita sanctionati mult mai mult, insa in multe cazuri e vorba doar de ura pe care un sau unii admini o poarta).

Edited by Grindeanu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.