Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
MihaiCiocan

Reclamatie admin Bugs Bunny

Recommended Posts

[*] Nick: mihaiciocan05

[*] Nick reclamat: Bugs Bunny20200318232710_1.thumb.jpg.c97f5d49e87baf9dcc777111d15dd32e.jpg

[*] Data:  18.03.2020

[*] Motiv: Imi da gag fara sa fac nimic! 

[*] Dovezi: poza

[*] Martori: tot sv

[*] Alte obiectii:da! ieri am injurat si mi s-a dat gag de catre miha1 ! iar astazi cand intru sa ma joc  ,dupa 5 ore ma trezesc cu gagu asta de la Bugs Bunny..am incercat sa il contactez sa ii spun dar Picutz a spus sa ii fac reclamatie! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro , omul a luat gag ieri , i-ai dat degeaba azi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ieri ai injurat. si gag-ul pe care miha1! ti l-a scos chiar el singur(sau eu, nu mai stiu nici eu exact). Si dupa aia, cand sa-ti dau eu gag de 15 de minute, ce sa vezi.. Ai iesit de pe server 🙂 

http://prntscr.com/ri1sd3 - Dovada la ce frumos vorbesti tu pe JB la ora 12 seara

 

Ieri cand mihai1 ti-a dat gag pe 5 min, si dupa mihai,(sau eu) ti-am dat ungag cu motivu ca era prea mic gag-ul de 5 minute pentru ce ai scris, am zis sa-ti acord gag pentru 15 minute. Dar dupa ce ti-am dat ungag, ce sa vezi.. jucatoru mihaiciocan05 nu mai era pe server. Iar astazi, cand am intrat si te-am vazut pe server, am intrebat pe admin chat  daca se poate sa-ti dau gag pentru ca ai injurat si ai si scris cu caps, si dupa  ce ai primit ungag ai iesit, iar baietii au raspuns ca "da" . 

Si uite asa ti-am acordat un gag, pe motiv-ul : Limbaj+Caps.excesiv+iesire (de pe server)

 

Si uite aici inca un motiv bun sa filmezi cand te joci jb.. - De tinut minte

Edited by Bugs_Bunny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa, te rog sa nu mai faci reclamatii pentru gagurile acordate tie. T/C

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.