Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
AditzuXAN4

Reclamatie admin Hope

Recommended Posts

[*] Nick: Aditzu

[*] Nick reclamat: Hope

[*] Data:  3 /16/20

[*] Motiv: Limbaj vulgar

[*] Dovezi: 9B4549849575CD52D73480C9F23B9354B9F9EF21

[*] Martori: Anonymouse Sebastian, Fox

[*] Alte obiectii:Consider ca acest limbaj nu este unul de Helper

Edited by AditzuXAN4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

A injurat,intr-adevar,dar a spus in gluma pentru ca nu te injura deodata fara sa-i faci nimic,Limbajul chiar lasa de dorit,dar consider ca esti foarte ofensat si oricum injuri si tu mai mereu si tot tu te simti ofensat

Edited by TheFox

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand,tu iei simon doar ca sa dai day,in al doilea rand, vorbesti foarte mult si prost peste simon,si cersesti grad,si faci caterinca proasta,si in al 3-lea rand, tu esti persoana aia care va primii mute permanent daca mai injura mult,asa ca te rog frumos nu mai face pe victima,si nici nu stii regulamentul foarte clar incat sa fii ct,asa ca spala-te pe maini si calmeaza-te putin

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, HopeSefu said:

In primul rand,tu iei simon doar ca sa dai day,in al doilea rand, vorbesti foarte mult si prost peste simon,si cersesti grad,si faci caterinca proasta,si in al 3-lea rand, tu esti persoana aia care va primii mute permanent daca mai injura mult,asa ca te rog frumos nu mai face pe victima,si nici nu stii regulamentul foarte clar incat sa fii ct,asa ca spala-te pe maini si calmeaza-te putin

 

omule yo nu ti-am zis de mama 

 

2 hours ago, TheFox said:

Contra

A injurat,intr-adevar,dar a spus in gluma pentru ca nu te injura deodata fara sa-i faci nimic,Limbajul chiar lasa de dorit,dar consider ca esti foarte ofensat

De cand sunt glumele astea?

Contra

Da,el te-a înjurat, nu cred ca e singurul care ar face asta, tu iei simon doar pentru a da Godmode day, pe care nici nu il faci corect..Ceri grad aproape mai mereu, esti enervant si te crezi mare, vorbesti in continu, numai vocea ta o aud, chiar daca unu are simon sau nu.Eu zic sa iti schimbi comportamentul, dupa sa faci la cineva reclamatie.

Tu nu esti martor Unknown

Edited by AditzuXAN4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

Da,el te-a înjurat, nu cred ca e singurul care ar face asta, tu iei simon doar pentru a da Godmode day, pe care nici nu il faci corect..Ceri grad aproape mai mereu, esti enervant si te crezi mare, vorbesti in continu, numai vocea ta o aud, chiar daca unu are simon sau nu.Eu zic sa iti schimbi comportamentul, dupa sa faci la cineva reclamatie..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.