Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
NozY_PoWeR

Reclamatie cocoTM

Recommended Posts

 

Model Reclamatie Admini/Jucatori

 

[*] Nick:Nozy 

[*] Nick reclamat: CocoTM

[*] Data:  11.03.2020

[*] Motiv: comenzi pe grade mai mari si asta nu e pentru prima data

[*] Dovezi: poza jos

[*] Martori: alecs si restu serverului

[*] Alte obiectii:nu

 

20200311_180506.jpg

Edited by NozY_PoWeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

CocoTM

1.Vorbeai peste simon de cand am intrat

2.Nu mai trebuia sa ai grad de mult, dar Staff-ul mai mare fiind bun cu tine iti lasa mod

3.Atat timp cat nu te sesisezi ca vorbesti peste simon mult, am tot dreptul

4. Frumos telefon

5. Reclamatiile intre admini trebuie sa fie facute pe *Admins Only* (ah da, nu te pot considera ca fiind parte din staff)

Edited by Coco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

In primul rand reclamatia trebuia facuta in categoria Admins Only (https://ggez.ro/index.php?/forum/25-admins-only/). Motivul reclamatii este unul bun, insa dovada pe care ai pus-o este una foarte "banala", deoarece nu esti in stare nici macar sa faci un printscreen si sa-l pui ca dovada. Deoarece si pentru ca ai facut abuz de faptul ca detii un grad care are permisiunea sa vorbeasca peste Simon (chiar si cu bug-ul de la CS:GO), Coco a decis sa-ti ofere un gag de 30 minute pentru acest lucru, iar eu ti-am oferit un suspend de 5 payday-uri (chiar daca am exagerat putin)  pentru simplul fapt ca nu ai fost atent la comenzi si ai decis sa faci kill-uri peste Simon. Comanda "Simon spune odata ajuns in carcera, cine mai misca moare" a fost data in momentul in care tu ai vorbit peste el si nu s-a inteles nimic, sa nu mai spunem ca prizonierii care au fost omorati erau deja in mijlocul carcerii.

 

Edited by AlecsX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.