Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
oKraddy

[Reclamatie] MassKa

Recommended Posts

[*] Nick:  MrY. 60hz" | cs.money

[*] Nick reclamat: MassKa

[*] Data:  7/03/2020

[*] Motiv:  slay aiurea + se certa cu tot srv pe motivul asta ca el sustinea ca are dreptate

[*] Dovezi:  4F8F5ED787AC442E5A373C1F0EB21E3FF6167833

[*] Martori:  Tuvami, hope si restul srv ului online

[*] Alte obiectii: Eu am dat HNS day fiind last si el se certa cu tot serverul ca a fost day runda trecuta si ca nu am voie sa dau chiar daca e last fiindca nu e obligatoriu sa fie day, si i am explicat " pai, da nu e obligatoriu e la alegerea simon ului daca vreai day sau nu" si el o tinea pe a lui incotinuu si a dat slay degeaba si apoi se injura cu toti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man daca abia s-a dat day si sa si votat nextmap de ce dai tu day unde scrie ca tu trebe sa dai day?

Nu ai voie sa dai day dupa day cat de idiot esti?

Si tot eu sunt ala care se injura cu toti cand tu cersesti pe sv si injuri lumea hai ca e bine daca e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frate miu, se vede clar in dovada ca era last si ca aveam voie day. Inca iti sustii ideea IDIOATA

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce dai day dupa day?

Nu ai voie unde scrie in regulament ca ai voie day dupa day?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Las o balta ca se vede ca nu am cu cine, se vede clar in dovada ca era ultima runda, iar cand este ultima runda gardienii au voie sa dea day.

 

Edited by oKraddy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din dovada se vede ca e last dupa ce dau eu slay. Pentru ca am stat sa ma cert cu tine ca esti un idiot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate stiu eu ai voie sa dai day daca e last indiferent daca a fost un day runda precedenta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bv cand sa dat day nu era last si am stat sa va zic ca nu trebuia day din cauza ca runda precedenta a fost day si nu aveati voie in poza este timpul care a ramas dupa ce m-am certat cu voi

 

Edited by MaSsKa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu de cand m am apucat de server stiam ca, daca e last ai voie DAY indiferent daca a fost runda precedenta

Edited by Tuvami

Share this post


Link to post
Share on other sites

am dat timeleft exact in acelasi timp cand ai dat slay se vede clar, acum ti ai dat seama ca ai gresit, te rog nu mai incerca sa te scoti nevinovat si cu asta am incheiat subiectul, hai sa nu mai facem aiurea spam aici, daca ai ceva de spus te astept sa mi add sa vorbim, te rog sa nu mai ai dai reply degeaba @MaSsKa

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce spam boss aici se discuta pentru ca tu esti idiot. Asa ca invata sa te comporti si sa nu mai fi un prostsituat si sa invezi macar putin acel ragulament

In plus tuvami tu ar trebui sa il sti gen acu parerea voastra

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ti-am vorbit frumos frate, nu te-am facut idiot. Daca nu esti in stare sa formam in dialog civilizat abtinete de la reply-uri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda aici vb si tu mai civilizat dar pe sv injuri pe toti si de toate e bn daca e

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MaSsKa nu as vorbi de injurat  pe sv in locul tau. Nu uita ca m ai facut in toate felurile cand m am luat de aramura fara sa iti spun tie nimic si am tacut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da man eu vb pentru ca eu imi asum cand injur daca voi sunteti pretenari si nu bagati de seama ma doare undeva. Asa va invatati sa jucati

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tuvami @MaSsKa @oKraddy primiti cate un warn pe forum pentru spam, la urmatoare abatere primiti ban. 

Cum nu puteti avea un comportament civilizat , reclamatia asta pentru mine este nula si nu o sa o iau in considerare.

T/C

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.