Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Skar

Prezentare Catalin - ''Skar''

Recommended Posts

Prenume : Catalin 
Vârsta : 17
Locația : Suceava
Ocupație : Student.
Hobby-uri și pasiuni : In primul rand imi place sa ma joc pe PC, din copilarie am pasiunea asta de a ma juca mai ales Counter - Strike,  in al 2 -a rand, pe langa faptul ca ma joc pe PC  ma joc si jocuri sportive cum ar fii:  fotball, tenis de masa, billiard etc.
Mod preferat : JB. Este unul dintre modurile mele preferate deoarece, dupa parerea mea e mult mai fun sa te joci cu prietenii si mult mai interesant.
Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561199026357057/
De unde ai auzit de GGEZ România? : Nu am auzit de el defapt doar am dat un click random pe site-ul acesta si am vazut cata munca sa produs in acest forum si apreciez asta, multumiri celor care au contribuit.
Acordă o notă comunității noastre : 10 +
Contact : Discord: Skar#0664 - Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199026357057/ - PM Forum.
Alte detalii : Ma bucur ca va cunosc si sper sa ne intelegem cat mai bine.           

ezgif.com-gif-maker.gif

Edited by Skar

Share this post


Link to post
Share on other sites

                                                                                                                                                                                                                          Welcome to the server!

Speram ca o sa te distrezi alaturi de playerii si staff-ul de pe acest server si ca o sa iti creezi o impresie mult mai buna despre server!Peace🤘

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in comunitate! 

Done.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.