Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
-David15FTW-

Reclamatie(Co-owner)Antonio

Recommended Posts

*] Nick: David16FTW

[*] Nick reclamat: Antonio

[*] Data:  08.01.2020

[*] Motiv: Ban aiurea 

[*] Dovezi: D5ED823D65D81D355F1FA569369BE9C2DE4B2D10

[*] Martori: mihai1 , Neolitik

[*] Alte obiectii:A bagat unul slam cu numele lui asta si antonio e incapabil si i a dat ban la cel gresit  , nici un ban nu stie sa dea

Edited by -David15FTW-

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, -David15FTW- said:

Aprob:)

Edited by john pedala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca o sa-mi iau warn pentru ca scriu in acest topic nefiind la martori dar....

 

In ultimul timp iDark tot isi face conturi acesta intrand pe server cu numele jucatorilor, se mai intampla si sa dai ban aiurea. Pana acum cred ca doar eu am dat ban pe 5 conturi, sa nu mai zicem ca si Neolitik cu Antonio au dat cam acelasi numar de ban-uri. Am tot vorbit intre noi....ba sa incercam prima data sa dam stats pe ei sa vedem care are mai multe ore pe server (dar nu dura mult si dupa ieseau de pe server....ba sa le dam ban la amandoi si dupa sa vorbim cu cel banat sa le cerem SteamID-ul si altele, eu am incercat sa-i dau banip, dar stiu ca acesta are ip dinamic din momentul din care il cunosc. David s-a apucat sa tot faca reclamatii impotriva lui Antonio, deoarece acestia s-au certat in urma unui "cacat" pentru ca altfel n-am cum sa il numesc de "barbut pe materiale" acestia faceau barbut normal pe credite, punanduse o miza de mats, iar pierzatorul trebuia sa-i dea materialele castigatorului, iar Antonio i-a spus lui David ca nu mai vrea sa faca acest lucru, iar David pentru ca s-a suparat (s-au ce a patit el) a inceput la cea mai mica greaseala (dupa parearea lui) sa-i faca post lui Antonio. Parearea mea este ca Antonio a actionat corect, deoarece john pedala a primit unban dupa cateva minute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa, e doar dark care nu are ce face cu viata lui. Nu a vrut sa ii dea target special lui john. @john pedaladaca inca ai ban, da-mi PM cu steamid-ul tau.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.