Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
-David15FTW-

Reclamatie (God)Dennis

Recommended Posts

[*] Nick: Pablo Escobar

[*] Nick reclamat: Dennis

[*] Data:  31.12.2019

[*] Motiv: gag exagerat pt ca l am facut gras

[*] Dovezi: 754B01E2671AF034C3FDB0E14DDD0187FEF12739

10E38448861955A389E397FAC6E5B42BC33EBD2E

[*] Martori: Mareus , Albert , etc

[*] Alte obiectii: mereu abuzeaza si se da mare ca are grad

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahaha este jignire admin deci ai luat gag puteam sa iti dau si ban am acordul lui nova

Edited by DeNNySsS

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, DeNNySsS said:

hahahahahaha este jignire admin deci ai luat gag puteam sa iti dau si ban am acordul lui nova

nu ma complic cu un copil de 12 ani ca oricum nu intelegi daca iti explic

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nu merită gag

Edited by ALBERT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ti a scris numele nicaieri. Nu a zis(Denis Grasu) A zis decat( Cu Burta sau cu Sfarcul)  Nu a facut nicio referire la tine. Si in al doilea rand, ce jignire e gras? da esti gras. care e problema? Daca ai un iq mai mare decat el, ar trebui sa l ignori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pablo Escobar

Daca l-ai facut gras poate el s-a simtit influentat/jignit si din acest motiv ti-a dat gag.El poate ii lasa pe alti sa il faca deoarece sunt prieteni/amici sau se cunosc.De exemplu eu il las pe Antonio sa ma imi spune ,,Lesinat" dar daca mi-ar spune alt cineva i-asi da gag pentru influentare.Deci el a procedat corect ca ti-a dat gag deoarece poate nu erai unul din cei care ii lasa sa il fac ,,Gras" asa ca din partea ta s-a simtit influentat/jignit si a procedat correct dand-ti gag.Sper ca te-am facut sa itelegi ca ai facut reclamatia aceasta putin cam degeaba.

[Helper]Ady JB.GGEZ.RO

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Ady said:

Pablo Escobar

Daca l-ai facut gras poate el s-a simtit influentat/jignit si din acest motiv ti-a dat gag.El poate ii lasa pe alti sa il faca deoarece sunt prieteni/amici sau se cunosc.De exemplu eu il las pe Antonio sa ma imi spune ,,Lesinat" dar daca mi-ar spune alt cineva i-asi da gag pentru influentare.Deci el a procedat corect ca ti-a dat gag deoarece poate nu erai unul din cei care ii lasa sa il fac ,,Gras" asa ca din partea ta s-a simtit influentat/jignit si a procedat correct dand-ti gag.Sper ca te-am facut sa itelegi ca ai facut reclamatia aceasta putin cam degeaba.

[Helper]Ady JB.GGEZ.RO

da ti se pare ok sa dea 30 minute pt gras?

nici macar nu i am pronuntat numele

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, -David15FTW- said:

da ti se pare ok sa dea 30 minute pt gras?

nici macar nu i am pronuntat numele

nu are nici o legatura daca imi pronunti numele sau nu te ai referit la mine stfu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai faceti coae glume de cacat cu toti oamenii / copii de pe server cu helperu lor , cu portretu lor fizic ,ca de aia faceti post-uri aiurea . Il stiu pe Denis de pe ind si nu tolereaza foarte mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scz ca dau replay pentru ca nu sunt martor.

Dar de cand se da gag mai amre daca jignesti un admin?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, DeNNySsS said:

nu are nici o legatura daca imi pronunti numele sau nu te ai referit la mine stfu

copile cum sa nu aiba legatura , pentru cuvantul gras nu se da gag , nu ti am zis eu dennis e gras sau ceva de genu copilule , du te si invata si lasa jocurile

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, -David15FTW- said:

copile cum sa nu aiba legatura , pentru cuvantul gras nu se da gag , nu ti am zis eu dennis e gras sau ceva de genu copilule , du te si invata si lasa jocurile

bine ma gata sterge-ti lacrimile si calmeaza-te ,te rog 

Edited by DeNNySsS

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.