Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
marceltrompeta

Propunere

Recommended Posts

propun sa se faca o lista cu comenzi la care au acces helperi , una cu comenzile la care au acces admini etc si ce fac ele. Pt ca multi helperi noi nu stiu comenzi si chestii

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

propun sa se faca o lista cu informatii despre bizuri, cu comenzi , daca iau un biz e permanent? daca iau un biz il pot vinde dupa aia? daca iau un biz cum scot  credite din el? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru asta ai /jbhelp, /help sau sm_help(pentru toate comenzile disponibile)

daca unii sunt asa de parezati de nu pot scrie cateva cuvinte treaba lor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunerile le puteai face intrun singur topic, nu in 2 diferite, le-am unit eu, data viitoare te rog sa citesti si sa respecti regulamentul forumului, x2 post (in acest caz x3) este interzis si pedepsit cu warn, gasesti aici regulamentul.

 

Cat despre propunerile tale :

1. Exista deja un topic in sectiunea Admins Only unde helperii noi sau cei ce nu cunosc comenzile pot pune intrebari legate de ce comenzi sa foloseasca si cum sa le foloseasca in diferite cazuri.

2. Mai multe informatii legate de sistemul de bizz-uri o sa apara pe forum in momentul in care reimplementam sistemul, dupa revelion o sa fie adaugate bizzurile inapoi.

3. Nu avem specificate comenzi predefinite pt. ca situatiile difera de la caz la caz.

 

Topic inchis, mai multa atentie pe viitor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.