Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Ady

Propuneri/Sugesti

Recommended Posts

Nume:[Helper]Ady JB.GGEZ.RO
Descriere propunere / sugestie:Eu propun sa se scoata de la lr sa poti sa muti un gardian la t.
Cu ce ar putea ajuta comunitatea?:Cred ca ar fii mult mai correct deoarece daca a prins unu un loc la ct nu mi se pare correct un t bun care ajunge la lr sa il mute ca asa vrea si dupa mine ar fii mai bine doar cei cu grad sa poata pentru un anumit motiv si cum am spus mi s-ar parea mult mai corect.
Alte obiectii?:Multumesc ca imi mi-ati citit propunerea si sper sa fie implementata.O zi/seara buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra . 

Opțiunea e buna atat pentru amuzament cat si in cazul in care cineva face fk si nu sunt admini online. 

  • Like 2
  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar merge ca sa fie ca la Day dar sa poti muta un CT doar o data la 5 runde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

Gradele oricum pot schimba echipa din care face parte un jucator. Iar daca alți playeri o folosesc abuziv sa fie sancționați.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aceasta optiune de la lr a fost adugata, in cazul in care nu este un admin online pe server si este un player care abuzeaza sa il puteti muta si sa intrati voi sa nu mai faca abuz, asa ca ar fi o idee sa se adauge o regula in care nu ai voie sa folosesti acea optiune cand nu este nevoie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

4.10 actualizat.

T.C

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.