Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Clapplac

Cerere UnBan Donut Look at Me

Recommended Posts

Model Cerere UnSuspend

 

[*] Nick:   Donut Look at Me

[*] Admin-ul care ti-a dat suspend / ban :  Aramura

[*] Steam ID:  STEAM_0:1:53487234

[*] Motivul pentru care ai luat suspend / ban : Aramura are ceva personal cu mine, motivul oficial abuz pe "admin chat" fara sa fiu admin

[*] ScreenShot: https://imgur.com/a/RCIPJnn

[*] Alte obiectii: Acest individ nu merita nici macar gradul de player avand o atitudine aroganta si nepasatoare. Pe tot parcursul zilei de astazi i-am indicat eventuale abateri de la regulament pe care el se face ca nu le vede si daca ii scriu pe u@ ma ameninta cu kick, ban, etc. Aceata situatie este intalnida destul de des cand acest "admin" indolent este online pe server. Cer monitorizarea in mod anonim a sa sa vedeti cum se comporta si veti avea dovezi irefutabile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

ai primit ban pentru ca foloseai Admin chat-ul care este folosit doar pentru  cazuri urgente,nu pentru ce ai scris tu. A fost o decizie foarte buna facuta de el.Post-ul e facut degeaba,Poate chiar din ura

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, TheFox said:

Contra

ai primit ban pentru ca foloseai Admin chat-ul care este folosit doar pentru  cazuri urgente,nu pentru ce ai scris tu. A fost o decizie foarte buna facuta de el.Post-ul e facut degeaba,Poate chiar din ura

Primisem gag fara motiv din partea lui aramura iar un admin a  intrebat despre melodiile artistului IAN iar eu, din respect, i-am recomandat o melodie.

Acest aramura a intrat pe server si in seconda 2 mi-a dat ban!

Share this post


Link to post
Share on other sites

din partea mea si cel mai probabil a tuturor iti uram o perioada faina cu ban pe server. din moment ce tu faci troll si iti bati joc de toti, comentezi la admini si raspunzi in sictir absolut ("-Ai citit regulamentul? / -Hă? Hă? Hă?") si abuzezi de admin chat pentru ca asa te doare pe tine ciocardeaua banul ar fi bine sa ramana. il meriti pe deplin.

+ca stii ce antecedente ai

 

edit: nu ai ce comenta pentru ca aramura nu era singurul grad on pe server, si eu si @TheFox eram martori la porcariile pe care le.ai facut

Edited by D1sKuL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cerere respinsa, ai primit ban pe drept, ai tipat in microfon, injurat pe chat, spamat pe admin chat si ai iesit de pe server inainte de a te sanctiona vreun admin.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.