Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ZeNnO

[Reclamatie] mihai1

Recommended Posts

[*] Nick: ✪ ZeNnO™

[*] Nick reclamat: mihai1

[*] Data:   02/12/2019

[*] Motiv: Trebuia sa-i dau fd ca l-am omorat din greseala,i-am dat nici de zis,apoi i-am spus asteapta frate ce ai de zbieri asa ? ci apoi cica ''ce mm ai'' ? 

[*] Dovezi:  https://imgur.com/RaDYXLs

[*] Martori: 

[*] Alte obiectii: Asa cum toti admini isi dau gag cand injura sau altceva el de ce nu vrea sa isi dea ca este mai presus ?  Eu daca ziceam '' ce mm vrei ma'' luam gag  10 minute,deci asa si el trebuia sa-si dea 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar poti sa nu minti lol.

Eu nu am cum sa zbier la tero 1 .  Nu am microfon. 2. Ti-am spus frumos sa imi dai fd 3. ai inceput sa comentezi ca mor eu pt 1 fd si chestii. 4. In poza se vede clar ca nu te-am injurat.  Esti matur degeaba daca ai iq pe minus. Te ofensezi de la "mm"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Ce mm ai'' ? Ce inseamna la tine ? Ca nu m-ai injurat ? Da ma ofensez asa cum altii isi dau gag ma refer la admini tu de ce nu iti dai ? Eu daca spun o injuratura primesc la fel si alti ! Microfon ai ca ai fost la ct deci ? Asteptam decizia unu-i co-owner salut. (In scris m-am referit ca ai zbierat) gen ca nu te m-ai opreai pana ai injurat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am fost la ct frate . A fost Aramura, Nea Ciorbi , Marius  si tu .  Pur si simpu nu am injurat . Mm poate insemna orice . Acum depinde si cum o iei tu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt martor.Ba frate  mihai nu sre micro si nu a fost ct.Marius sanki a tipat.Bruh daca ai iq scazut nu se poate discuta cu tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca v-ati vorbit pe steam sa vina mihai1 cu martori si etc,pana acum nu sa sarit niciunu,sau iti este teama ? Stai linistit ca tot un co-owner vine cu decizia ! Salut 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zenno eu zic sa nu-l superi pe nasu ca-ti da head cu kalash-ul

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Adminul va primi gag 30 de minute pentru limbaj. 

Data viitoare când îl vedeți pe zenno ca înjura aplicați aceeași pedeapsa, nu contează ca e la prima abatere. 

Pace în lume și pe sv. T. C

Nox, următorul post aiurea ai zburat de pe forum. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.