Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ZeNnO

[Cerere Helper]ZeNnO

Recommended Posts

Nick: ZeNnO

[*]  Varsta:  27

[*]  Ore jucate? (ScreenShot):  https://imgur.com/mYUjEDY

[*]  Steam ID:  STEAM_1:1:98199583

[*]  Steam Profile Link:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198156664895/

[*]   Ai sincronizat contul de forum cu cel de steam?:  Da

[*]  Ai citit regulamentul serverului?:  Nu am avut timp sa-l citesc

[*]  De ce vrei acest grad pe server? (motivul):  Pentru ca intru in fiecare dimineata la ora 09:00 si sunt [Simon] cei care nu stiu sa dea comenzi sau fac fk sau sunt noi veniti si nu se descurca la ct dupa ce fac cele 2 ore 🙂

[*]  Ati aderat in Grupul Steam? (obligatoriu): Da

[*]  Alte  obiectii:  Astept decizia voastra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra

degeaba esti activ dimineata daca te joci rar pe server+nu meriti dupa ce ai facut..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra injuri foarte mult

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, BrocKs said:

Contra injuri si dupa iesi de pe server..

Screenshot_3.png

Imi pare rau ca nu am prins dovada in care mi-ai spus ''fmm'' si ca ne ''permitem'',dar invidiosi pe primul loc mereu,mersi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rog un co-owner sa-mi stearga postarea,sau sa-mi dea respins ! Au aparut praduitorii ca daca ma injur cu unu in gluma gen Masska si multi alti care ne permitem gata injur pe server ''mult'' si Brock cand mi-a zis fmm dar lasa de dorit acum dand un ''contra'' :)) (Am vrut doar sa ajut dimineata pana dupamiaza cand stau io dar ii las pe ei si sa nu mai stau sa ma rog de unu si de altu pe steam sa intre pe server)Salutare

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, ZeNnO said:

Imi pare rau ca nu am prins dovada in care mi-ai spus ''fmm'' si ca ne ''permitem'',dar invidiosi pe primul loc mereu,mersi 

acel "fmm" nu  a fost adresat tie asa ca prima observatie... in al doilea rand tu m-ai injurat fiindca te-am omoart cand aveai kroko, o chestie la care iti poti da seama singur ce mult sens poate avea, iar partea cu "ne permitem" e decat o umplutura deoarece  eu nu dau gag din toate injuraturile adresate mie sau cv.. in momentul ala ai fost foarte impulsiv si nu a fost singura abatere.. sper ca ti-am motivat destul de clar raspunsul meu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, BrocKs said:

acel "fmm" nu  a fost adresat tie asa ca prima observatie... in al doilea rand tu m-ai injurat fiindca te-am omoart cand aveai kroko, o chestie la care iti poti da seama singur ce mult sens poate avea, iar partea cu "ne permitem" e decat o umplutura deoarece  eu nu dau gag din toate injuraturile adresate mie sau cv.. in momentul ala ai fost foarte impulsiv si nu a fost singura abatere.. sper ca ti-am motivat destul de clar raspunsul meu.

 

Da ma ti-am zis io apoi mi-ai zis si tu si ti-am zis la microfon ca ies de pe server si nu am iesit de frica unu-i gag daca numai imi permiteai sa ne injuram ! ,i-ai pus pe toti sa zica acum ''contra injura foarte mult'' ca na sunteti prieteni acolo si va luati unu dupa altu,alti care injura se injura intre ei nu mai face nimeni post ma ? Cum vine asta ? Nu am ce dialog sa am cu voi de aceea am rugat un co-owner sa vina cu decizia sa ramaneti voi fericiti,va pup sarbatori fericite 

Edited by ZeNnO

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, ZeNnO said:

Da ma ti-am zis io apoi mi-ai zis si tu si ti-am zis la microfon ca ies de pe server si nu am iesit de frica unu-i gag daca numai imi permiteai sa ne injuram ! ,i-ai pus pe toti sa zica acum ''contra injura foarte mult'' ca na sunteti prieteni acolo si va luati unu dupa altu,alti care injura se injura intre ei nu mai face nimeni post ma ? Cum vine asta ? Nu am ce dialog sa am cu voi de aceea am rugat un co-owner sa vina cu decizia sa ramaneti voi fericit,va pup sarbatori fericite 

Nu trebuie sa spun la nimeni sa dea contra daca ei te vad pe tine ce faci... Sarbatori fericite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro .

Esti activ si cand vrei chiar ajuti playerii . 

E adevarat ca injura mult dar cred ca isi poate revizui comportamentul in timp . 

  • WOW 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra injuri mult chiar acm cateva zile m-ai injurat ca ti-am dat gag ca injurai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ca votati toti cu acelasi motiv ,,injuri mult``

Daca nu aveti alte argumente inafara de celui de mai sus nu mai votati . Va place sa aplicati efectul de turma sa mor

  • WOW 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Sarbatori fericite si tie 

Nu am ce dialog sa am cu voi de aceea am rugat un co-owner sa vina cu decizia sa ramaneti voi fericiti,va pup sarbatori fericite .

Cand iti vei dori cu adevarat helperul sa faci cerere de helper cum trebuie nu 4 posturi, si sa te astepti si la reactii negative  fiindca nu esti un player care sa-si vada doar de bucatica lui , trecutl a demonstrat-o mai bine.

T.C 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.