Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
aly1337

Reclamatie de control

Recommended Posts

 

[*] Nick: El3menT

[*] Nick reclamat: Masska

[*] Data:  10.11.2019 ora 12:30

[*] Motiv: Kick pe motivu' ,,Sall"

[*] Dovezi: https://imgur.com/TDQFlaR

[*] Martori: none

[*] Alte obiectii: da ms

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA

Frate nu stiu cum sa.ti spun, dar adminii nu stau tot timpul sa puna motiv cand iti da kick sau alta comanda. Kick degeaba nu ti.a dat, ceva ai facut tu. Si avand in vedere ca asta e toata "dovada" si martori nu ai avut ai facut reclamatia cam degeaba. Parerea mea

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, D1sKuL said:

CONTRA

Frate nu stiu cum sa.ti spun, dar adminii nu stau tot timpul sa puna motiv cand iti da kick sau alta comanda. Kick degeaba nu ti.a dat, ceva ai facut tu. Si avand in vedere ca asta e toata "dovada" si martori nu ai avut ai facut reclamatia cam degeaba. Parerea mea

[*] Nu postati daca nu ati fost deloc implicati/sau nu puteti aduce o dovada.  

Nu sunt cereri de admin aici sa iti dai cu parerea,  mai postezi la o reclamatie fara sa fi fost implicat, martor sau sa aduci o dovada relevanta vei primi warn pe server si pe forum , postul fiind considerat post-hunt.

 

 

2 hours ago, D1sKuL said:

dar adminii nu stau tot timpul sa puna motiv cand iti da kick sau alta comanda

Dar ce aveti voi asa important in viata voastra de nu aveti timp sa puneti motiv la comenzi? Motivul este pus acolo cu un scop, nu ca se plictisea Picutz cand a facut comenzile si a zis sa puna si asta.

 

 

 

Data viitoare cand vad un admin ca da o comanda fara motiv intemeiat va primi warn fara drept de apel, indiferent ca acea comanda a fost data corect sau nu.

Adminul primeste un avertisment verbal , urmand ca la urmatoarea abatere de acest gen sa primeasca 2 warnuri in loc de unul.

T/C

 

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.